Расписание учебных занятий

1 - 4 классы

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

Другое  паўгоддзе 2021/2022 нав. года

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

1

чалавек і свет

чалавек і свет

час зд. і спорту

руская мова

2

фіз. культ. і здароўе

матэматыка

матэматыка

замежная мова

3

матэматыка

руская мова

замежная мова

прац.навучанне

4

выяўл.мастацтва

час зд. і спорту

руская мова

матэматыка

5

 

музыка

 

час зд. і спорту

АЎТОРАК

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

1

беларуская літ.

руская літ.

беларуская літ.

чалавек і свет

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка

3

выяўл.мастацтва

прац.навучанне

выяўл.мастацтва

музыка

4

беларуская мова

руская мова

беларуская мова.

руская мова

5

 

асн. бясп.жыццядз.

чалавек і свет

руск.літ.

6

 

 

 

 

СЕРАДА

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

1

матэматыка

фіз. культ. і здароўе

руская мова

беларуская літ.

2

час зд. і спорту

руская мова

замежная мова

матэматыка

3

беларуская мова

матэматыка

матэматыка

фіз. культ. і здароўе

4

беларуская літ.

руская літ.

руская літ.

замежная мова

5

 

 

фіз. культ. і здароўе

беларуская мова

6

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

1

руская мова

беларуская літ.

беларуская літ.

руская літ.

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка

3

музыка

выяўл.мастацтва

музыка

руская мова

4

 

беларуская мова

беларуская мова

асн. бясп.жыццядз.

5

 

 

асн. бясп.жыццядз.

 

6

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

1

фіз. культ. і здароўе

беларуская літ.

прац.навучанне

замежная мова

2

беларуская літ.

фіз. культ. і здароўе

руская мова

выяўл.мастацтва

3

беларуская мова

беларуская мова

фіз. культ. і здароўе

беларуская мова

4

прац.навучанне

 

замежная мова

фіз. культ. і здароўе

5

 

 

руская літ.

беларуская літ.

5 -11 классы

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

Другое  паўгоддзе 2021/2022 нав. года

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11клас

1

бел.літ.

гісторыя

інфарм.(1)

руск.мова

зам.мова

ф.к. і зд.

матэмат.

2

бел.мова

час зд.і сп.

матэмат.

матэмат.

руск.мова

інфарм.

гісторыя

3

ф.к. і зд.

матэмат.

руск.літ.

зам.мова

матэмат.

фізіка

ф.к. і зд.

4

гісторыя

зам.мова

ф.к. і зд.

біялогія

бел.мова

матэмат.

фізіка

5

матэмат.

руск.літ.

зам.мова

ф.к. і зд.

фізіка

бел.літ.

біялогія

6

 

 

гісторыя

бел.мова

ф.к. і зд.

 

інфарм.

7

 

 

інфарм.(2)

 

 

 

 

 

АЎТОРАК

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11клас

1

руск.літ.

ф.к. і зд.

геаграфія

біялогія

інфарм.(1)

матэмат.

зам.мова

2

матэмат.

руск.мова

бел.мова

фізіка

біялогія

зам.мова

час зд.і сп.

3

руск.мова

бел.літ.

мастацтва

матэмат.

фізіка

біялогія

матэмат.

4

прац.нав.

матэмат.

бел.літ.

час зд.і сп.

матэмат.

руск.мова

хімія

5

зам.мова

бел.мова

матэмат.

зам.мова

час зд.і сп.

руск.літ.

біялогія

6

чал. і свет

прац.нав.

час зд.і сп.

хімія

бел.літ.

 

астраном.

7

 

 

 

 

інфарм.(2)

 

 

 

СЕРАДА

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11клас

1

зам.мова

мастацтва

бел.літ.

руск.літ.

гісторыя

геаграфія

хімія

2

бел.мова

матэмат.

матэмат.

гісторыя

хімія

фізіка

руск.мова

3

матэмат.

прац.нав.

біялогія

матэмат.

руск.мова

бел.мова

фізіка

4

ф.к. і зд.

біялогія

фізіка

бел.мова

руск.літ.

матэмат.

грамадазн.

5

гісторыя

бел.мова

руск.мова

інфарм.

геаграфія

хімія

матэмат.

6

 

гісторыя

прац.нав.

геаграфія

матэмат.

руск.літ.

бел.літ.

 

 

 

 

 

прац.нав.

 

 

ЧАЦВЕР

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11клас

1

бел.літ.

інфарм.

зам.мова

хімія

матэмат.

гісторыя

ф.к. і зд.

2

матэмат.

зам.мова

фізіка

руск.мова

бел.мова

ф.к. і зд.

гісторыя

3

руск.мова

ф.к. і зд.

матэмат.

фізіка

бел.літ.

хімія

зам.мова

4

зам.мова

руск.літ.

гісторыя

мастацтва

зам.мова

біялогія

бел.мова

5

мастацтва

руск.мова

ф.к. і зд.

матэмат.

біялогія

зам.мова

бел.літ.

6

 

матэмат.

руск.мова

бел.літ.

гісторыя

чарчэнне

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11клас

1

бел.мова

руск.мова

матэмат.

зам.мова

грамадазн.

ДМП

геаграфія

2

матэмат.

матэмат.

бел.мова

геаграфія

ф.к. і зд.

гісторыя

зам.мова

3

АБЖ

геаграфія

зам.мова

матэмат.

хімія

матэмат.

руск.літ.

4

руск.мова

бел.мова

хімія

ф.к. і зд.

зам.мова

грамадазн.

матэмат.

5

руск.літ.

зам.мова

прац.нав.

гісторыя

матэмат.

час зд.і сп.

ДМП

6

час зд.і сп.

бел.літ.

біялогія

руск.літ.

гісторыя

зам.мова

 

7

 

 

 

прац.нав.

 

 

 

 

СУБОТА

 

 

 

 

 

 

 

*10 клас

**11 клас

1

 

 

 

 

 

прац.нав.

прац.нав.

2

 

 

 

 

 

прац.нав.

прац.нав.

3

 

 

 

 

 

прац.нав.

прац.нав.

4

 

 

 

 

 

прац.нав.

прац.нав.

5

 

 

 

 

 

прац.нав.

прац.нав.

6

 

 

 

 

 

прац.нав.

прац.нав.

 

*Месца правядзення заняткаў навучэнцаў  (хлопчыкі):  дзяржаўная ўстанова адукацыі “Лагішынская сярэдняя школа” Пінскага раёна; навучэнцаў (дзяўчынкі): ўстанова адукацыі “Пінскі дзяржаўны  прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці”

**Месца правядзення заняткаў навучэнцаў:  дзяржаўная ўстанова адукацыі “Малоткавіцкая дапаможная школа-інтэрнат” Пінскага раёна