Дата
|
Назва мерапрыемства
|
Адказны
|
06.01
|
Гульнявая праграма “Надышлі Калядкі” (1-5 класы)
|
Іванова М.В.
|
Гістарычны часопіс “Калядныя традыцыі беларусаў” (6-11 класы)
|
Ляцук М.А.
|
13.01
|
Спаборніцтвы па настольным тэнісе
(1-4 класы)
|
Каспяровіч У.У.
|
Лыжныя гонкі ( 5-10 класы)
|
Рэбкавец С.В.
|
20.01
|
Конкурс малюнкаў “Выратавальнік – прафесія гераічная” (1-4 класы)
|
Шаўчук А.П.
|
Гульня-віктарына “Смак беларускай кухні” (6-10 класы)
|
Каляда В.А.
Кавальчук І.У.
|
Экскурсія. МНС г. Пінск (5-7 класы)
|
Гмір С.П.
Вахільчук К.В.
|
Прафілактычны занятак “ Канфлікт. Вырашэнне канфліктаў” (9-10 класы)
|
Нікіціна Л.С.
|
27.01
|
Экскурсія ў ДУА “Брэсцкі абласны цэнтр інавацый і тэхнічнай творчасці” (1-4 класы)
|
Гаўрыловіч А.В.
|
Інтэлектуальная гульня “Хто хоча стаць міліянерам?” (6-9 класы)
|
Козел Т.М.
|
Завочная экскурсія “Мае любімыя месцы ў Беларусі” (7-8 класы)
|
Іванова М.В.
|
03.02
|
Кіналекторый да Дня памяці юнага героя-антыфашыста “Маленькія героі вялікай вайны” (1-4 класы)
|
Кахавец І.М.
|
Інтэлектуальная гульня па англійскай мове “ Свая гульня” (6-9 класы)
|
Вахільчук К.В.
|
Вусны часопіс “Школа добрых манер”
(5-8 класы)
|
Іванова М.В.
|
10.02
|
Першынства школы па шашках і шахматах (1-4, 9-10 класы)
|
Каспяровіч У.У.
Рэбкавец С.В.
|
Кіналекторый “Здаровае харчаванне – здаровае жыццё” ( 5-8 класы)
|
Майсеянчык Л.І.
|
17.02
|
Кірмаш “Блінцы, блінчыкі, бліны, як колы ў вясны” (1-10 класы)
|
Іванова М.В.
Гмір С.П.
Шаўчук А.П.
|
24.02
|
Турнір знаўцаў роднай мовы “Таямніцы роднай мовы” (1-4 класы)
|
Кулініч Н.У.
|
Інфармацыйная гадзіна “Выбарачнае заканадаўства Рэспублікі Беларусь”
(8-10 класы)
|
Майсеянчык Л.І.
Вахільчук К.В.
|
02.03
|
Гульнёвая праграма “Сусветны дзень дзікай прыроды” (1-4 класы)
|
Кахавец І.М.
|
Гульня-віктарына “Ці ведаеце вы свой родны край?” (8-10 класы)
|
Ляцук М.А.
|
Віншавальная пошта “Матулям з найлепшымі пажаданнямі” (5-7 класы)
|
Іванова М.В.
|
09.03
|
Дзень гімнаста. Выкананне гімнастычных практыкаванняў на снарадах і з інвентаром
(1-4 класы, 5-10 класы)
|
Каспяровіч У.У. Рэбкавец С.В.
|
16.03
|
Квэст-гульня “Мая Беларусь”
(1-4 класы)
|
Шаўчук А.П.
|
Гульня-віктарына “Падарожжа па родным краі” (5-8 класы)
|
Каляда В.А.
Кавальчук І.У.
|
Інтэрактыўны занятак “Ветлівасць.Культура.Этыкет”
(9-10 класы)
|
Нікіціна Л.С.
Іванова М.В.
|
23.03
|
Экскурсія ў г. Пінск “Эколага-біялагічны цэнтр дзяцей і моладзі ДУДА” (1-4 класы)
|
Гаўрыловіч А.В.
|
Аднадзённы паход “Краявіды Палесся”
(5-7 класы)
|
Козел Т.М.
|
Наведванне кінатэатра г.Пінска “Падарожжа ў свет кіно” (8-10 класы)
|
Майсеянчык Л.І.
|
30.03
|
Гульнёвая праграма да Дня дзіцячай кнігі “Свята дзіцячай кнігі ” (1-5 класы)
|
Кахавец І.М.
|
Вусны часопіс
“Дзень яднання народаў Беларусі і Расіі” (5-10 класы)
|
Ляцук М.А.
Іванова М.В.
Класныя кіраўнікі
|
06.04
|
Спартыўная эстафета “Вас запрашае спартландыя” (1-4 класы)
|
Кулініч Н.У.
|
Экскурсія ў мемарыяльны комплекс “Брэсцкая крэпасць- герой і Брэсцкі краязнаўчы музей” (5-11 класы)
|
Ляцук М.А.
|
Конкурс малюнкаў «12 красавіка– Дзень касманаўтыкі» (5-9 класы)
|
Іванова М.В.
|
13.04
|
Спартыўная гульня да сусветнага Дня здароўя “Мы са спортам сябры”
(1-4, 5-10 класы)
|
Рэбкавец С.В.
Каспяровіч У.У.
|
20.04
|
Віртуальнае падарожжа
“Падарожжа па гістарычных мясцінах Беларусі”(1-4 класы)
|
Гаўрыловіч А.В.
|
Экалагічная квэст-гульня “Дзень Зямлі” (5-9 класы)
|
Іванова М.В.
Майсеянчык Л.І.
|
27.04
|
Пазнвальная гульня
“Марафон прафесій” (1-4 класы)
|
Шаўчук А.П.
|
Вусны часопіс “Традыцыі святкавання Вялікадня на Беларусі” (5-9 класы)
|
Каляда В.А.
Кавальчук І.У.
|
Добраўпарадкаванне тэрыторыі каля Брацкіх магіл савецкіх воінаў і партызан аг.Лапаціна, в.Лемяшэвічы (6-10 класы)
|
Іванова М.В.
Ляцук М.А.
|
04.05
|
Конкурс малюнкаў на асфальце “Мы за мір!” (1-4 класы)
|
Кулініч Н.У.
|
Вахта памяці. Літаратурна- музычная гасцёўня “Спяваем песні Перамогі”
(5-10 класы)
|
Козел Т.М.
|
Віктарына да Дня Дзяржаўнага герба Рэспублікі Беларусь , Дзяржаўнага сцяга Рэспублікі Беларусь і Дзяржаўнага гімна Рэспублікі Беларусь “Беларусь– краіна міру і дабра»
(6-8 класы)
|
Іванова М.В.
|
11.05
|
Першынства школы па лёгкай атлетыцы
“Бегавая ліга” (1-4, 5-10 класы)
|
Рэбкавец С.В.
Каспяровіч У.У.
|
18.05
|
Экскурсія ў музей А.Блока (1-4 класы)
|
Гаўрыловіч А.В.
|
Квэст-гульня “Скарбы Радзімы”
(5-10 класы)
|
Вахільчук К.В.
Іванова М.В.
|
25.05
|
Экскурсія на Пінскую выратавальную станцыю ТРВОД (1-4 класы)
|
Кахавец І.М.
|
Вусны часопіс да 100-годдзя з дня нараджэння В.Быкава “Мужнасць таленту” (8-10 класы)
|
Каляда В.А.
Кавальчук І.У.
|
Падрыхтоўка да свята “Бывай,школа!” (9-11 класы)
|
Іванова М.В.
Рэбкавец С.В.
Майсеянчык Л.І.
|