Расписание работы факультативов

Р А С К Л А Д

факультатыўных заняткаў

ІІ  паўгоддзе

2022/2023 навучальны год

 

Клас

Назва факультатыва

Месца  і час правядзення

Настаўнік

1

Вытокі роднай мовы

Чацвер

13.05-13.40

Каб.1 кл.

Шаўчук Алена

Пятроўна

1

Матэматычная вясёлка

Пятніца

12.00-12.35

Каб.1 кл.

Шаўчук Алена

Пятроўна

2

Матэматычная вясёлка

Панядзелак

13.05-13.50

Каб.2 кл.

Кахавец Ірына

Мікалаеўна

2

Вытокі роднай мовы

Чацвер

14.10.-14.55

Каб.2 кл.

Кахавец Ірына

Мікалаеўна

3

Лепка

Чацвер

14.10-14.55

Каб.3 класа

Кулініч Наталля

Уладзіміраўна

3

Путешествие в мир сказки

Пятніца

15.05-15.50

Каб.3 кл

Кулініч Наталля

Уладзіміраўна

4

Путешествие в мир сказки

Панядзелак

14.10-14.55

Каб.4 класа

Гаўрыловіч Ала

Віктараўна

5

Прапедэўтыка асноў алгарытмізацыі і праграміравання ў візуальным асяроддзі праграміравання SCRATCH

Чацвер

14.10-14.55

Каб.інфарматыкі

Фядковіч Аляксандр

Уладзіміравіч

5

Практыкум па чытанню

(англійская мова)

Чацвер

14.10-14.55

Каб.гісторыі

Вахільчук Кацярына

Васільеўна

5

Прапільная разьба і выпальванне па драўніне

Чацвер

14.10-14.55

Майстэрня

 

Фурсевіч Георгій

Кляменцьевіч

6

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

Пятніца

15.05-15.50

Каб.гісторыі

Козел Таццяна

Мікалаеўна

 

6

Содружество литературы и других видов искусства

Чацвер

14.10-14.55

Каб. зам. моў

Хоміч Святлана

Іванаўна

8

Атлетычная гімнастыка

Субота

9.15-10.00

Спарт.зала

Рэбкавец Святлана

Васільеўна

8

Фізіка вакол нас

 

Субота

10.50-11.35

Каб.інфарматыкі

Фядковіч Аляксандр

Уладзіміравіч

8

Мастацкае тачэнне драўніны

Субота

10.00-10.45

Майстэрня

Фурсевіч Георгій

Кляменцьевіч

9

Алгебра вучыць разважаць

Чацвер

8.05-8.50

Каб.матэматыкі

Загорцава Таццяна

Сафронаўна

9

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

Серада

15.05-15.50

Каб.гісторыі

Козел Таццяна

Мікалаеўна

9

Складаны сказ без складанасці

Панядзелак

15.05-15.50

Каб.бел.і руск.моў

Кавальчук Ірына

Уладзіміраўна

10

Асновы сямейнага жыцця

 

 

Панядзелак

14.10-14.55

Каб.фізікі

Майсеянчык Лілія

Іванаўна

10

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

Чацвер

14.10-14.55

Каб. фізікі

Кавальчук Ірына

Уладзіміраўна

11

Паўтараем матэматыку

Панядзелак

15.05-15.50

Каб.матэматыкі

Гмір Святлана

Паўлаўна