Расписание работы факультативов

Второе полугодие

Р А С К Л А Д

факультатыўных заняткаў

ІІ  паўгоддзе 2020/2021 года

Клас

Назва факультатыва

Месца  і час правядзення

Настаўнік

1

Вытокі роднай мовы

Чацвер

12.00-12.35

Каб.1 кл.

Кулініч Наталля

Уладзіміраўна

1

Матэматычная вясёлка

Пятніца

13.05-13.40

Каб.1 кл.

Кулініч Наталля

Уладзіміраўна

2

Матэматычная вясёлка

Панядзелак

13.05-13.50

Каб.2 кл.

Гаўрыловіч Ала Віктараўна

2

Вытокі роднай мовы

Пятніца

13.05-13.50

Каб.2 кл

Гаўрыловіч Ала Віктараўна

3

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграміравання Scratch

Чацвер

14.45-15.30

Каб.інфарматыкі

Фядковіч Аляксандр

Уладзіміравіч

3

Путешествие в мир сказки

Панядзелак

14.10-14.55

Каб.3 кл.

Хадневіч Ала Уладзіміраўна

3

 

 

Матэматычная вясёлка

Пятніца

14.10-14.55

Каб.3 кл.

Хадневіч Ала Уладзіміраўна

4

Путешествие в мир сказки

Панядзелак

13.05-13.50

Каб.4 кл.

Кахавец Ірына Мікалаеўна

6

Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва Беларусі

Серада

9.00-9.45

Каб.працоўнага

навучання

Барычэўская Святлана

Анатольеўна

6

Прапільная разьба і выпальванне па драўніне

Чацвер

16.00-16.45

Майстэрня

Фурсевіч Георгій Кляменцьевіч

7

Канструяванне і мадэляванне адзення

Серада

8.05-8.50

Каб.працоўнага

навучання

Барычэўская Святлана

Анатольеўна

7

Планета творчасці

Серада

16.00-16.45

Майстэрня

Фурсевіч Георгій Кляменцьевіч

8

Культура моўных зносін

Панядзелак

8.05-8.50

Каб. замежн.мовы

 

 

Загорцава Лілія Мікалаеўна

9

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбным прадмеце “Матэматыка”

Аўторак

15.05-15.50

Каб.матэматыкі

Гмір Святлана

Паўлаўна

9

Мастацкае тачэнне драўніны

Субота

9.55-10.40

Майстэрня

Фурсевіч Георгій Кляменцьевіч

9

Складаны сказ без складанасці

Серада

15.40-16.25

Каб. моў

Кавальчук Ірына Уладзіміраўна

10

Асновы сямейнага жыцця

Аўторак

14.10-14.55

Каб.хіміі

Загорцава Лілія Мікалаеўна

11

Паўтараючы фізіку, правяраю сябе

Чацвер

8.05-8.50

Каб. інфарматыкі

Фядковіч Аляксандр

Уладзіміравіч

11

Ад  БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

Пятніца

15.05-15.50

Каб. гісторыі

Козел Таццяна

Мікалаеўна

                 Расклад складзены  намеснікам  дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце  А.Ф.Буткевіч