ЛЕТО 2024

 

ЧЭРВЕНЬ 

Назва мерапрыемства

Дата

Час

Месца

правядзення

Адказны

Піянербол

 

03.06.

11.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Каспяровіч У.У.

 

Спартыўна-забаўляльная гульня “Пошукі скарбаў”

 

06.06.

11.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Козел Т.М.

Спартыўная праграма “Долой сидение – да здравствует движение!” (РУА “Вяселыя рабяты”)

10.06

17.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Неўдах А.М.

Спаборніцтвы “Спартыўная эстафета сонечнага лета”

11.06.

11.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Кавальчук І.

Спартыўны марафон да Года якасці “Ведай нашых”

13.06.

11.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Каляда В.А.

Да Міжнароднага дня друзей

Конкурс малюнкаў на асфальце

“Рознакаляровае дзяцінства”

14.06

11.30

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Нікіціна Л.С.

Гульні на свежым паветры “Разам весела гуляць” (РУА“Усмешка”)

18.06.

17.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Ляцук М.А.

Спартыўна-гульнявая праграма да Дня піянерскага кастра “Искры пионерского костра»

20.06

11.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Нікіціна Л.С.

Арт-акцыя “Мы выбіраем жыццё ў яркіх фарбах”

21.06.

11.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Нікіціна Л.С.

Акцыя “Памяці герояў будзем годныя”

22.06.

11.30

аг.Лапаціна, Брацкая магіла савецкіх воінаў 

Кавальчук І.У.

Вясёлыя старты (РУА “Вяселыя рабяты”)

 

24.06

17.00

в.Лемяшэвічы, пляцоўка СДК

Ляцук М.А.

Спартыўны час «Чэмпіён мяча»

25.06

11.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Кавальчук І.У.

Піянербол (РУА“Усмешка”)

28.06

17.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

Ляцук М.А.

 

ЛІПЕНЬ

 

Назва мерапрыемства

Дата

Час

Месца

правядзення

Адказны

 

Спартыўныя эстафеты “Здаровы я – здаровая сям’я!” (РУА“Усмешка”)

01.07

17.00

Лапацінская СШ, школьн. пляцоўка

МайсеянчыкЛ.І.

Патрыятычная акцыя “Беларусь – краіна міру і стварэння”

02.07

11.00

Лапацінская СШ,

каб. замежных моў

Вахільчук К.В.

Конкурс спартыўных талентаў “Якасць азначае поспех!”

05.07

11.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Вахільчук К.В.

Квэст-гульня “Зроблена ў Беларусі” (РУА“Усмешка”)

09.07

17.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Вахільчук К.В.

Піянербол

 

11.07

11.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Вахільчук К.В.

Тэматычны час “Зямля, дзе ўтульна сэрцу”

12.07

11.00

Лапацінская СШ,

Каб. замежных моў

Вахільчук К.В.

Спартыўна-гульнявая праграма “Моцнае здароўе – залог якаснага жыцця”

16.07

11.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Гмір С.П.

Рухомыя гульні “Гульні нашых продкаў”

(РУА“Усмешка”)

18.07

17.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Гмір С.П.

Бібліятэчны час “Чытаем разам”

19.07

11.00

Лапацінская СШ, кабінет матэматыкі

Гмір С.П.

Спартыўны флэшмоб “Мы выбіраем спорт!”

22.07

11.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Гмір С.П.

Вясёлыя старты “Рухайся і будзь здаровы!”

26.07

11.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Гмір С.П.

Спартыўна-гульнёвая праграма “Навыперадкі з летам” (РУА“Усмешка”)

30.07

17.00

Лапацінская СШ, спартыўная пляцоўка

Фядковіч А.У.

 

ЖНІВЕНЬ

 

Назва мерапрыемства

Дата

Час

Месца

правядзення

Адказны

 

Спартыўныя гульні “Выходзь гуляць на двор”

01.08

11.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Шаўчук А.П.

Спартыўныя гульні

02.08

17.00

в.Лемяшэвічы, пляцоўка СДК

Каспяровіч У.У.

Спаборніцтвы па футболе “Скураны мяч”

05.08

11.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Гульнявая праграма па ПДР “Эстафета зяленага агенчыку”

06.08

10.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Гаўрыловіч А.В.

Летнія алімпійскія гульні

 

08.08

11.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Гаўрыловіч А.В.

Гульнявая праграма “Летнія забавы”

09.08

10.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Каспяровіч У.У.

Турнір “Хто мацнейшы?” (РУА“Усмешка”)

 

12.08

17.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Гаўрыловіч А.В.

Кінасеанс “Радзіма мая – Беларусь”

13.08

11.00

Лапацінская СШ, кабінет інфарматыкі

Кахавец І.М.

Конкурс малюнкаў на асфальце “Мір на планеце – шчаслівыя дзеці!” (РУА “Вясёлыя рабяты”)

14.08

17.00

в.Лемяшэвічы, пляцоўка СДК

Шаўчук А.П.

Спратыўная праграма “Вяселы  дворык”

15.08

11.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Кахавец І.М.

Конкурс “Веласіпедыст”

16.08

10.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Кахавец І.М.

Спартландыя “Здаровае лета” (РУА“Усмешка”)

 

19.08

17.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Кулініч Н.У.

Спаборніцтвы па піянерболе

 

22.08

11.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Шаўчук А.П.

Квэст-гульня “Жамчужына роднага краю”

23.08

10.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Кулініч Н.У.

Велапрабег “Нашчадкі герояў”

(РУА “Вясёлыя рабяты”)

26.08

10.00

в.Лемяшэвічы, пляцоўка СДК

Каспяровіч У.У.

Спартыўнае свята “Бывай, вяселае лета!”

27.08

11.00

Лапацінская СШ, спарт. пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Нікіціна Л.С.

Падрыхтоўка да ўрачыстай лінейкі “Прывітанне, школа!”

28.08-30.08

11.00

Лапацінская СШ

Каляда В.А.

 

                                                                                                                                      Дадатак № 4

да загаду № 141

                                                                                                                                      ад 18.05.2024

ПЛАН  РАБОТЫ

спартыўнай пляцоўкі ў летні час

“Наша лета эфектыўнае: з карысцю, яскравае, крэатыўнае!”

 

Назва мерапрымства

Дата правядзення

Час

правядзення

Адказны

Піянербол

03.06.

11.00

Рэбкавец С.В.

Спартыўна-забаўляльная гульня “Пошукі скарбаў”

06.06.

11.00

Козел Т.М.

Спаборніцтвы “Спартыўная эстафета сонечнага лета”

11.06.

11.00

Кавальчук І.У.

Спартыўны марафон да Года якасці “Ведай нашых”

13.06.

11.00

Каляда В.А.

Гульні на свежым паветры “Разам весела гуляць”

 

18.06.

17.00

Ляцук М.А.

Спартыўна-гульнявая праграма да Дня піянерскага кастра “Искры пионерского костра»

20.06

11.00

Нікіціна Л.С.

Спартыўны час «Чемпион мяча»

 

25.06

11.00

Кавальчук І.У.

Піянербол

 

28.06

17.00

Ляцук М.А.

Спартыўныя эстафеты “Здаровы я – здаровая сям’я!”

 

01.07

17.00

Майсеянчык Л.І.

Конкурс спартыўных талентаў “Якасць азначае поспех!”

05.07

11.00

Вахільчук К.В.

Квэст-гульня “Зроблена ў Беларусі”

 

09.07

17.00

Вахільчук К.В.

Піянербол

 

11.07

11.00

Вахільчук К.В.

Спартыўна-гульнявая праграма “Моцнае здароўе – залог якаснага жыцця”

16.07

11.00

Гмір С.П.

Рухомыя гульні “Гульні нашых продкаў”

18.07

17.00

Гмір С.П.

Спартыўны флэшмоб “Мы выбіраем спорт!”

22.07

11.00

Гмір С.П.

Вясёлыя старты “Рухайся і будзь здаровы!”

26.07

11.00

Гмір С.П.

Спартыўна-гульнёвая праграма “Навыперадкі з летам”

30.07

17.00

Фядковіч А.У.

Спартыўныя гульні “Выходзь гуляць на двор”

 

01.08

11.00

Каспяровіч У.У.

Спаборніцтвы па футболе “Скураны мяч”

05.08

11.00

Рэбкавец С.В.

Летнія алімпійскія гульні

 

08.08

11.00

Каспяровіч У.У.

Турнір “Хто мацнейшы?”

 

12.08

17.00

Гаўрыловіч А.В.

Спратыўная праграма “Вяселы  дворык”

15.08

11.00

Кахавец І.М.

Спартландыя “Здаровае лета”

 

19.08

17.00

Кулініч Н.У.

Спаборніцтвы па піянерболе

 

22.08

11.00

Шаўчук А.П.

Спартыўнае свята “Бывай, лета!”

27.08

11.00

Каспяровіч У.У.

Рэбкавец С.В.

 

 

 

Ещё в этом разделе