Оплата за пользование учебниками

  1.    Вызваліць ад платы за падручнікі на 100% наступных навучэнцаў:

1.1. Любенчука  Іван Іванавіча,

1.2. Міхайлоўскага  Міхаіла Вячэслававіча,

1.3. Палхоўскую Паліну Аляксандроўну,

1.4. Пабярэжнага Аляксандра Антонавіча.

  1. Вызваліць ад платы за карыстанне падручнікамі на 50% наступных навучэнцаў:

2.1. Штэпіну Дарью Міхайлоўнў,

2.2. Антановіча Дзмітрыя Аляксандравіча,

2.3. Калесніковіча Ілллю Міхайлавіча,

2.4. Любенчук Настассю Іванаўну,

2.5. Козбан Аляксандру Аляксандраўну,

2.6. Гарадзілава Уладзіслава Васільевіча,

2.7. Янкавец Дамініку Віктараўну,

2.8. Амельянюк Аляксандру Русланаўну,

2.9. Жакуна Мацвея Сяргеевіча,

2.10. Каспяровіча Аляксея Віктаравіча,

2.11. Козбан Таццяну Аляксандраўну,

2.12. Мінчук Ангеліну Сяргееўну,

2.13. Трафімава Аляксандра Ігаравіча,

2.14. Цеплавухава Андрэя Віктаравіча,

2.15. Гарадзілаву Лізавету Васільеўну,

2.16. Каляду Мікалая Аляксандравіча,

2.17. Казыкалевіча Аляксандра Сяргеевіча,

2.18. Пашкевіч Віялету Сяргееўну,

2.19. Трафімаву Анжаліку Ігараўну,

2.20. Якімуш Дзіяну Віктараўну,

2.21. Янкаўца Арсенія Віктаравіча,

2.22. Барычэўскага Кірыла Іванавіча,

2.23.  Каспяровіча Пятра Віктаравіча,

2.24. Лявоцкага Кірыла Андрэевіча,

2.25. Мінчука Назара Сяргеевіча,

2.26. Пашкевіча Ягора Сяргеевіча,

2.27. Сяледчык Кацярыну Анатольеўну,

2.28. Цеплавухава Аляксандра  Віктаравіча,

2.29. Жакун Вераніку Сяргееўну,

2.30. Казыкалевіч Анжаліку Сяргееўну,

2.31. Калесніковіч Таццяну Міхайлаўну,

2.32. Цеплавухава  Уладзіслава Віктаравіча,

2.33. Місюціну Ганну Раманаўну,

2.34. Якімуша Дзмітрыя Віктаравіча,

2.35. Казыкалевіч Інгу Сяргееўну,

2.36. Каляда Кацярыну Сяргееўну,

2.37. Козбан Настассю Аляксандраўну,

2.38. Місюціну Лізавету Раманаўну,

2.39. Якімуша Максіма Віктаравіча,

2.40. Барычэўскага Яна Іванавіча,

2.41. Лявоцкую Марыю Андрэеўну,

2.42. Снітко Надзею Андрэеўну,

2.43. Снітко Яўгенію Андрэеўнў,

2.44. Кудзеліч Дзіану Віктараўну.

       3. Аплата за карыстанне падручнікамі 100%:

3.1. Дабравольскі Ягор Іванавіч,

3.2. Траневіч Анастасія Васільўевна,

3.3. Клімавец Аляксей Вітальевіч,

3.4. Гаўрыловіча Кірыл Дзмітрыевіч,

3.5. Новак Арцём Аляксандравіч,

3.6. Палхоўскі Андрэй Мікалаевіч,

3.7. Пікулік Міхаіл Вітальевіч,

3.8. Бабінец Уладзіслаў Сяргеевіч,

3.9. Шэпялевіч Настасся Вячэславаўна,

3.10. Шэлест Пятро Пятровіч,

3.11. Гунько Мацвей Мікалаевіч,

3.12. Дабравольскі Аляксандр Аляксандровіч,

3.13. Клімавец Дзмітрый Вітальевіч,

3.14. Лосіч Настасся Пятроўна,

3.15. Гальчук Альбіна Алегаўна,

3.16. Гямбіцкая Дзіана Пятроўна,

3.17. Жураўлёў Арцём Анатольевіч,

3.18. Матылевіч Іван Вітальевіч,

3.19. Ткачук Надзея Пятроўна,

3.20. Барысенка Дзмітрый Аляксеевіч,

3.21 Ляшкевіч Анастасія Аляксандраўна,

3.22. Сайчышына Вольга Васільеўна,

3.23. Шаламіцкі Іван Сяргеевіч,

3.24. Шчарбук Дар'я Андрэеўна,

3.25. Яненка Павела Паўлавіч,

3.26. Жураўлёў Ілля Анатольевіч,

3.27. Петруковіч Данііл Вітальевіч,

3.28. Фурсевіч Яна Валянцінаўна,

3.29. Чэчун Яніна Аляксандраўна,

3.30. Агалец Мікіта Анатольевіч,

3.31. Колб Андрэй Рыгоравіч,

3.32. Міхайлоўская Вольга Анатольеўна,

3.33. Сайчышына Марыя Васільеўна,

3.34. Шпакоўскі Сяргей Артуравіч,

3.35. Паўловіч Дзмітрый Фёдаравіч.