Лето-2022

План работы УО на лето

развернуть

Змена “Адвага”

Змена “Лідар”

на базе дзіцячага аздараўленчага лагера “Парэчча” 

Працягласць змены:  з 6 чэрвеня па 14 чэрвеня 2022 года

 

Аздараўленчыя змены

на базе дзіцячага аздараўленчага лагера “Парэчча”

(ад 6 да 14 гадоў уключна)

Працягласць змен:

з 17  чэрвеня па 4 ліпеня 2022 года;

з 7  ліпеня  па 24 ліпеня 2022 года;

з 27  ліпеня  па 13 жніўня 2022 года.

 

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Лапацінская

сярэдняя школа” Пінскага раёна

______________Казак Д.М.

______________2022 г.

ПЛАН

выхаваўчых і аздараўленчых мерапрыемстваў

“Выбар лета. ЗдорАва! ЗдорАва! Карысна! Дружна!”

 

  Назва мерапрыемства

 

 Дата

Час правядзення

 

Месца

правядзення

 

 

Адказны

 

Да Міжнароднага дня абароны дзяцей Свята “Дзяцінству сонца падарыце”

 (1-8 класы)

01.06.

11.30

аг. Лапаціна,

школьн.

пляцоўка

Шыкунец І.І.

Піянербол

(5-8 класы)

02.06.

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Гульня “Снайпер”

(5-8 класы)

07.06.

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Да Міжнароднага дня друзей

Конкурс малюнкаў на асфальце

“Рознакаляровае дзяцінства”

(1-8 класы)

08.06

11.30

аг. Лапаціна,

школьн.

пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Спаборніцтвы “Спартыўная эстафета сонечнага лета”

 (5-8 класы)

09.06.

17.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Шыкунец І.І.

Піянербол

(5-8 класы)

10.06.

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Шыкунец І.І.

Гульні на свежым паветры “Разам весела гуляць” (РУА “Усмешка”)

 

14.06.

17.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Кавальчук І.У.

Патрыятычная акцыя “Роднае - народнае” (РУА “Усмешка”)

 

15.06.

11.30

аг.Лапаціна,

школа

Кавальчук І.У.

Гульня ў футбол

(5-8 класы)

17.06

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Кавальчук І.У.

Спартыўны час «Чемпион мяча»

(РУА “Вясёлыя рабяты”)

 

21.06

17.00

в.Лемяшэвічы,

школьн.пляц.

Майсеянчык Л.І.

Акцыя “Памяці герояў будзем годныя”

(5-8 класы)

 

22.06.

11.30

аг.Лапаціна,

брацкая магіла

воінаў 

Майсеянчык Л.І.

Піянербол

(5-8 класы)

24.06

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Майсеянчык Л.І.

Гульня ў футбол

(РУА “Усмешка”)

 

28.06

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Фурсевіч Г.К.

Спартыўныя гульні

(РУА “Вясёлыя рабяты”)

30.06

17.00

в.Лемяшэвічы,

школьн.пляц.

Фурсевіч Г.К.

Музычны час “Гэта песня з Беларусі”

01.07

11.30

аг.Лапаціна,

школа

Фурсевіч Г.К.

Спартыўная праграма “Долой сидение – да здравствует движение!” (1-4 класы)

 

 

11.07

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Вахільчук К.В.

Тэматычны час “Зямля, дзе ўтульна сэрцу” (5-8 класы)

12.07

11.30

аг.Лапаціна,

школа

Вахільчук К.В.

Спартыўная праграма “О спорт, ты – мир!” (РУА “Усмешка”)

14.07

17.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Вахільчук К.В.

Бібліятэчны час  “Чытаем разам”

(5-8 класы)

19.07

11.30

аг.Лапаціна,

школьная бібліятэка

Кахавец І.М.

Піянербол

(5-8 класы)

20.07

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Кахавец І.М.

Вясёлыя старты

(1-4 класы)

22.07

17.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Кахавец І.М.

Гульня ў футбол

(РУА “Усмешка”)

26.07

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Гаўрыловіч А.В.

Гульня ў шашкі

(4-8 класы)

28.07

17.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Гаўрыловіч А.В.

Конкурс “Бывай здаровы-жыві цікава!”

(5-8 класы)

29.07

11.30

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Гаўрыловіч А.В.

Вясёлыя старты “Рухайся і будзь здаровы!” (1-6 класы)

02.08

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Гульня “ Таямніцы роднага края. Пошук скарба”

(1-8 класы)

04.08

11.30

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Гульнявая праграма “Летнія забавы”

(5-8 класы)

05.08

17.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Рэбкавец С.В.

Конкурс малюнкаў на асфальце “Мы малюем мір”

 

09.08

11.30

аг.Лапаціна,

школьн.  пляцоўка

Кулініч Н.У.

Спартыўныя гульні “Выходзь гуляць на двор” (РУА “Вясёлыя рабяты”)

 

10.08

17.00

в.Лемяшэвічы,

школьн.пляц.

Кулініч Н.У.

Спаборніцтвы па піянерболе

 (5-8 класы)

 

12.08

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Кулініч Н.У.

Спаборніцтвы па футболе

(РУА “Вясёлыя рабяты”)

 

16.08

17.00

в.Лемяшэвічы,

школьн.пляц.

Касперовіч У.У.

Конкурс “Веласіпедыст”

(1-8 класы)

 

17.08

11.30

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Касперовіч У.У.

Фізкультурна-аздараўленчая праграма “Я выбіраю спорт! Спорт выбірае мяне!”

 (1-6 класы)

19.08

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Касперовіч У.У.

Спартыўны час «Наш весёлый звонкий мяч»

(РУА “Усмешка”)

 

23.08

17.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Гмір С.П.

Квэст-гульня “Жамчужыны роднага краю”

24.08

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Гмір С.П.

Спартыўнае свята “Бывай, вясёлае лета!”

 

26.08

11.00

аг.Лапаціна,

школьн. спарт. пляцоўка

Гмір С.П.

Падрыхтоўка да ўрачыстай лінейкі, прысвечанай пачатку навучальнага года “Дзень радасці! Дзень ведаў!”

29.08-

31.08

11.00

аг.Лапаціна,

школа

Шыкунец І.І.

 

 

 РОЗНАЎЗРОСТАВЫ АТРАД

 “ВЯСЁЛЫЯ РАБЯТЫ”

(в. Лемяшэвічы)

 

1.           Каспяровіч Аляксей

2.           Цеплаухаў Андрэй

              (камандзір атрада)

3.           Новак Арцём                               

4.           Пацоўская Варвара

5.           Семянчук Таццяна

  

РОЗНАЎЗРОСТАВЫ АТРАД

 “УСМЕШКА”

(аг. Лапаціна)

 

  • Шэлест Пётр                     
  • Матылевіч Іван
  • Козбан Таццяна                        
  • Козбан Аляксандра (камандзір атрада)
  • Богнат Дзіяна
  • Мінчук Ангеліна
  • Амельянюк Аляксандра
  • Жакун Мацвей                            
  • Трафімаў Аляксандр
  • Ткачук Надзея
  • Пікулік Міхаіл  
  •  Каляда Мікалай
  •  Гальчук Альбіна
  •  Янкавец Дамініка
  •  

10.06.2022г.

 

 

УРАЧЫСТАЕ   ЎРУЧЭННЕ

ПАСВЕДЧАННЯЎ

 

   УРАЧЫСТАЕ   ЎРУЧЭННЕ

  АТЭСТАТАЎ

“Алые паруса мечты”

Школа - 18:00

свернуть

План работы спортплощадки

развернуть

ПЛАН  РАБОТЫ

спартыўнай пляцоўкі ў летні час

“Выбар лета. ЗдорАва! ЗдорАва! Карысна! Дружна!”

 

Назва мерапрымства

Дата правядзення

Час

правядзення

Адказны

Піянербол

(5-8 класы)

02.06.

11.00

Рэбкавец С.В.

Гульня “Снайпер”

(5-8 класы)

07.06.

11.00

Рэбкавец С.В.

Спаборніцтвы “Спартыўная эстафета сонечнага лета”

 (5-8 класы)

09.06.

17.00

Шыкунец І.І.

Піянербол

(5-8 класы)

10.06.

11.00

Шыкунец І.І.

Гульні на свежым паветры “Разам весела гуляць” (РУА “Усмешка”)

 

14.06.

17.00

Кавальчук І.У.

Гульня ў футбол

(РУА “Усмешка”)

17.06

11.00

Кавальчук І.У.

Спартыўны час «Чемпион мяча»

(РУА “Вясёлыя рабяты”)

 

21.06

17.00

Майсеянчык Л.І.

Піянербол

(5-8 класы)

24.06

11.00

Майсеянчык Л.І.

Гульня ў футбол

(РУА “Усмешка”)

 

28.06

17.00

Фурсевіч Г.К.

Спартыўныя гульні

(РУА “Вясёлыя рабяты”)

30.06

17.00

Фурсевіч Г.К.

Спартыўная праграма “Долой сидение – да здравствует движение!” (1-4 класы)

11.07

11.00

Вахільчук К.В.

Спартыўная праграма “О спорт, ты – мир!” (РУА “Усмешка”)

14.07

17.00

Вахільчук К.В.

Піянербол

(5-8 класы)

20.07

11.00

Кахавец І.М.

Вясёлыя старты

(1-4 класы)

22.07

17.00

Кахавец І.М.

Гульня ў футбол

(РУА “Усмешка”)

26.07

11.00

Гаўрыловіч А.В.

Гульня ў футбол

(5-8 класы)

28.07

17.00

Гаўрыловіч А.В.

Вясёлыя старты “Рухайся і будзь здаровы!” (1-6 класы)

02.08

11.00

Рэбкавец С.В.

Гульнявая праграма “Летнія забавы”

(5-8 класы)

05.08

17.00

Рэбкавец С.В.

Спартыўныя гульні “Выходзь гуляць на двор” (РУА “Усмешка”)

 

10.08

11.00

Кулініч Н.У.

Спаборніцтвы па піянерболе

 (5-8 класы)

 

12.08

17.00

Кулініч Н.У.

Спаборніцтвы па футболе

(РУА “Вясёлыя рабяты”)

 

16.08

17.00

Каспяровіч У.У.

Фізкультурна-аздараўленчая праграма “Я выбіраю спорт! Спорт выбірае мяне!”

 (1-6 класы)

19.08

11.00

Каспяровіч У.У.

Спартыўны час «Наш весёлый звонкий мяч»

(РУА “Усмешка”)

 

23.08

17.00

Гмір С.П.

Спартыўнае свята “Бывай, вясёлае лета!”

 

26.08

11.00

Гмір С.П.

свернуть

Летняя трудовая практика

развернуть

 

Летняя працоўная практыка

5-8 класы

Час практыкі

8.30-11.30

Прозвішча вучня

Клас

Дата

Адказны настаўнік

1.

Трафімаў Аляксандр Ігаравіч

7 клас

 

 

 

01.06-   07.06

Шыкунец І.І.

2.

Цеплаухаў  Андрэй Віктаравіч

7 клас

3.

Каспяровіч Аляксей Віктаравіч

7 клас

4.

Каляда Мікалай Аляксандравіч

8 клас

5.

Бабінец Уладзіслаў Сяргеевіч

5 клас

 

 

 

13.06-17.06

Кавальчук І.У.

6.

Гарадзілаў Уладзіслаў Васільевіч

5 клас

7.

Янкавец Дамініка Віктараўна

6 клас

8.

Гарадзілава Лізавета Васільеўна

8 клас

9.

Дабравольскі Аляксандр Аляксандравіч

7 клас

 

 

 

20.06- 24.06

Майсеянчык Л.І.

10.

Гальчук Альбіна Алегаўна

8 клас

11.

Жураўлёў Арцём Анатольевіч

8 клас

12.

Богнат Дзіяна Анатольеўна

8 клас

13.

Жакун Мацвей Сяргеевіч

7 клас

 

 

27.06-01.07

Фурсевіч Г.К.

14.

Козбан Таццяна Аляксандраўна

7 клас

15.

Мінчук Ангеліна Сяргееўна

7 клас

16.

Козбан Аляксандра Аляксандраўна

5 клас

 

 

 

04.07-08.07

Фурсевіч Г.К.

17.

Шэпелевіч Анастасія Вячаславаўна

5 клас

18.

Шэлест Пётр Пятровіч

6 клас

 

19.

Лосіч Настасся Пятроўна

7 клас

 

 

11.07-15.07

Вахільчук К.В.

20.

Клімавец Дзмітрый Вітальевіч

7 клас

21.

Гунько Мацвей Мікалаевіч

7 клас

22.

Амельянюк Аляксандра Русланаўна

7 клас

 

 

18.07- 22.07

Кахавец І.М.

23.

Матылевіч Іван Вітальевіч

8 клас

24.

Ткачук Надзея Пятроўна

8 клас

свернуть

Вторичная занятость учащихся

развернуть

 

п/п

 

Прозвішча навучэнца

 

Клас

Тэрмін працы

Час працы

Месца працы

1.

Барычэўскі

Кірыл

10

 

 

 

 

 

 

 

04.07-

12.07.

(9,10 ліпеня -

выхадны)

8.30-16.30

Перапынак

12.00-13.00

 

 

 

 

 

 

ДУА

“Лапацінская

сярэдняя школа”

Пінскага раёна

2.

Цеплаухаў

Аляксандр

10

8.30-16.30

Перапынак

12.00-13.00

3.

Шаламіцкі

Іван

10

8.30-16.30

Перапынак

12.00-13.00

4.

Шчарбук

Дар’я

10

8.30-16.30

Перапынак

12.00-13.00

5.

Богнат

Дзіяна

8

8.30-13.30

Перапынак

12.00-12.25

6.

Гальчук

Альбіна

8

8.30-13.30

Перапынак

12.00-12.25

7

Гарадзілава

Лізавета

8

8.30-13.30

Перапынак

12.00-12.25

8.

Каляда

Мікалай

8

8.30-13.30

Перапынак

12.00-12.25

9.

Матылевіч

Іван

8

8.30-13.30

Перапынак

12.00-12.25

 

АДКАЗНЫ  НАСТАЎНІК:  Хоміч С.І.

свернуть
Ещё в этом разделе